Opis

Klub jest nastawiony na działalność sportową w dyscyplinach skoki i ujeżdżenie. Treningi dla zawodników prowadzone są przez właścicielkę ośrodka - Małgorzatę Brodziak.
Do celów treningowych mamy dwie duże zewnętrzne ujeżdżalnie (rozprężalnia i skokowa), czworobok oraz lonżownik. W zimie przenosimy się na halę z podłożem kwarcowym. Po treningu relaksująca wizyta na myjce.
Boksy w stajni są jasne i przestronne, wyposażone w poidła automatyczne i lizawki. Do dyspozycji jeźdźców jest też zamykana siodlarnia, szatnia z węzłem sanitarnym, kuchnia i pomieszczenie klubowe z kominkiem, w którym wieczorem wesoło trzaska ogień.Teren dookoła klubu to łąki i las mieszany. Wiosną przyciąga on zapachem fiołków, w lecie głębokim cieniem dającym schronienie przed palącym słońcem, jesienią wabi wszystkim kolorami żółci, brązu i czerwieni, a zimą bajkowymi czapami śniegu albo srebrzystą szadzią.


W czasie spacerów leśnymi drogami można spotkać przeróżne ptaki, sarny, lisy, zające a czasem nawet dzika. Nasze konie zdążyły się już do tych spotkań przyzwyczaić.
Ale najpiękniejsze i niepowtarzalne są zachody słońca. Kto nie wierzy, niech przyjedzie i zobaczy.