Halowy Puchar DZJ
24.03.2017 22:51:42

Finał Halowego Pucharu DZJ rozstrzygnięty. Po zaciętej rywalizacji mamy trzy medale!

Pony:

Joanna Zawadka i BOSS -  srebro
 Kasia Hałoń i ATLANTIC MAGIC - brąz

Amator: Andrzej Kisiel i ACHILLES - brąz

Mniej szczęścia miała  tym razem Daria Sowa, która zajęła na TOUAREGU 4 miejsce w klasyfikacji Pony.
Kaja Żuk na BLUESTAR uplasowała się natomiast na 6 miejscu w grupie Pony Open.

Brawo!!!

W Katarze Magda na podium.
24.03.2017 22:47:40

Magda Cycak, z wynikiem 64,389% w ostatnim przejezdzie, stanęła na podium  podczas Al Shaqab International Equestrian Competition 2017 w Doha w Katarze .

Widok Magdy na podium w pięknej hali w Doha - bezcenny. Oglądałam całą dekorację - ja się popłakałam i myślę, że najtwardszego by to wzruszyło. Bo dopiero wtedy można było zobaczyć, z czym na codzień zmagają się ci wspaniali zawodnicy.

Magda Cycak wraca z Cavaliady z brązem
03.12.2016 23:22:50

Dzięki pomocy wielu osób Magda mogła sfinalizować zakup nowego konia. Sybilla zapowiada się  bardzo dobrze. I mimo ,że ta para jest ze sobą dopiero od kilku miesięcy,Magdzie udało sę wywalczyc w Poznaniu na bązowy medal w HPPw paraujezdźeniu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Walker po raz drugi medalistą
03.12.2016 23:18:17

Hania powiedziała:cuda sie zdarzają- na Akademickich Mistrzostwach Polski ( Karpacz 2016)  w konkurencji Trail znowu udało się tej parze zdobyć brązowy krążek. To naprawdę spory sukces jak na tak młodego konia no i niewielka liczbę startów Hani.

Walker medalista
09.09.2016 15:26:26

W MP w Extreme trailu, które odbyły się w 27.08 w Komarnie,  Walker zdobył  2 medale:

-srebrny w  konkurencji "Im hand" prowadzony przez Marlenę Dymerską

-brązowy w "Extreme Trail Amator" dosiadany przez jego właścicelkę Hanię Houszka.

Brawo!  Wszak to pierwszy rok jego startów.

Samenco złotym medalistą
09.09.2016 15:21:11

Nasz reporter donosi:

Samenco po problemach zdrowotnych od kulawizny po operacyjną kolkę (dziękujemy Equivet Szpital dla koni lek. wet. Paweł Golonka) wraca do gry i od razu jest złoto. 4.09.2016 w Stadzie Ogierów Książ w X Mistrzostwach Młodzieży Szkolnej i Akademickiej w Ujeżdżeniu i ZR-A startowały:

Magdalena Szklarz – P1 – 61,4% – co dało złoty medal w klasyfikacji generalnej w kategorii Absolwent II LO w Wałbrzychu
Malwina Słowikowska – N4 – 61,667% - 4. m-ce, a byłoby 3. gdyby właścicielka była na bieżąco z przepisami odnośnie fraków :P

Brawa i gratulacje Magda, Malwina oraz dzielny Samenco!!