Małgorzata Brodziak (trener I klasy)


Absolwentka Wydziału Zootechnicznego Akademii Rolniczej we Wrocławiu (obecnie Uniwersytet Przyrodniczy). Doświadczenie w pracy z końmi zdobywała jako zawodnik w: KJ Kunice, SK Jaroszowka, KJ Kamieniec Ząbkowicki, AKJ Wrocław, RLKS Kobierzyce  startując w dyscyplinach  wkkw i skoki; brała udział w Mistrzostwach Polski w kategori juniorów i seniorów.
Po rocznym pobycie w Austrii, gdzie prowadziła jazdy i przygotowywała młode konie do startów, wróciła do kraju i w 1992 roku założyła Klub Jeździecki PICADOR, którego replica horloges pierwszą siedzibą były Kobierzyce. Klub kilkakrotnie zmieniał swoją siedzibę (PTWK Partynice, ACC Rainbow Morzęcin, Doltel Wojnarowice) by w 2000 r osiąść w Dziuplinie.

W 1986 r. uzyskała tytuł instruktora sportu PZJ, następnie w 2003 r. dyplom terenera II klasy a w 2012 r. trenera I klasy PZJ. Jest także członkiem Centralnej Komisji Egzaminacyjnej PZJ, przewodniczącą Wojewódzkiej Komisji Egzaminacyjnej, trenerem kadry juniorów  młodszych Dolnego Śląska i prezesem Dolnośląskiego Zwiążku Jeździeckiego .