Szal Katarzyna


Goldie Hawk trafiła do Kasi w październiku 2014. Wcześniej panie właściwie się nie znały i niewiele wskazywało na to, że się poznają : Goldie nie była wystawiona na sprzedaż, a Katarzyna nie Replique Rolex planowała kupić konia (nie bardzo umiała zresztą jeździć konno ani zajmować się koniem). A jednak ich drogi skrzyżowały się. Kilkanaście dni później Goldie miała już nową właścicielkę. Płatający figle los związał ze sobą posiadaczki równie trudnych charakterów.  Asertywne i uparte, zawsze muszą postawić na swoim. Na szczęście, częściej udaje im się spożytkować te cechy dla wspólnego celu.

 Koń odmienił życie Katarzyny, która nie pamięta już, co robiła z czasem i pieniędzmi, zanim nabyła Goldie. I już sobie nie wyobraża innego ich wykorzystania. Zdarza się jej jeszcze pisać artykuły do ulubionego pisma literackiego, „Twórczości”, co przypomina jej, że kiedyś dużo replique montre suisse się zajmowała pisaniem i literaturą.

Kasia podjęła życiową decyzję. Nie będzie już pracy w korporacjach ani innych firmach i prawdopodobnie skończy się współpraca z "Twórczością'   bo............

Kasia wybrała wolność i naturę. Pojechała hen, w śnieżną dal, do Finlandii za koło podbigunowe i od lutego 2018  rozpoczęła tam nowe zycie na farmie z psami i końmi oczywiście. A Goldi zostawiła nam pod opieką. Jak tylko będzie mogła to ściągnie ją do siebie. Tylko chyba najpierw będzie musiała kupić baaaaaaaaardzo grube derki. 

 


Koń jeźdźca

Goldie Hawk


Goldie Hawk 

ur. 15.05.2003, rasa SP

ojciec: Landino,

matka: Gracja