Goldie Hawk


Goldie Hawk 

ur. 15.05.2003, rasa SP

ojciec: Landino,

matka: Gracja
Jeźdźiec

Szal Katarzyna


Goldie Hawk trafiła do Kasi w październiku 2014. Wcześniej panie właściwie się nie znały i niewiele wskazywało na to, że się poznają : Goldie nie była wystawiona na sprzedaż, a Katarzyna nie Replique Rolex planowała kupić konia (nie bardzo umiała zresztą jeździć konno ani zajmować się koniem). A jednak ich drogi skrzyżowały się. Kilkanaście dni później Goldie miała już nową właścicielkę. Płatający figle los związał ze sobą posiadaczki równie trudnych charakterów.  Asertywne i uparte, zawsze muszą postawić na swoim. Na szczęście, częściej udaje im się spożytkować te cechy dla wspólnego celu.

 Koń odmienił życie Katarzyny, która nie pamięta już, co robiła z czasem i pieniędzmi, zanim nabyła Goldie. I już sobie nie wyobraża innego ich wykorzystania. Zdarza się jej jeszcze pisać artykuły do ulubionego pisma literackiego, „Twórczości”, co przypomina jej, że kiedyś dużo replique montre suisse się zajmowała pisaniem i literaturą.

Kasia podjęła życiową decyzję. Nie będzie już pracy w korporacjach ani innych firmach i prawdopodobnie skończy się współpraca z "Twórczością'   bo............

Kasia wybrała wolność i naturę. Pojechała hen, w śnieżną dal, do Finlandii za koło podbigunowe i od lutego 2018  rozpoczęła tam nowe zycie na farmie z psami i końmi oczywiście. A Goldi zostawiła nam pod opieką. Jak tylko będzie mogła to ściągnie ją do siebie. Tylko chyba najpierw będzie musiała kupić baaaaaaaaardzo grube derki.