Przed finałem Vital Horse Jumping Club
28.08.2016 21:29:32

 Vital Horse Jumping Cup  to cykl imprez hippicznych, przeznaczonych dla osób uprawiających jeździectwo na poziomie amatorskim, które chciałyby się włączyć do rywalizacji sportowej, trwającej od maja do września. Puchar ma na celu popularyzację jeździectwa a w szczególności dyscyplinę skoków przez przeszkody.

Podczas wyznaczonych zawodów kwalifikacyjnych, zawodnicy startujący w skokach przez przeszkody będą zdobywać punkty bonifikacyjne, które następnie będą sumowane i umożliwią start w wielkim Finale, który odbędzie się we wrześniu.

Vital Horse Jumping Cup rozgrywany jest w dwóch grupach:

  • Grupa Bursztynowa  – zawodnicy, którzy nie posiadają wyższej niż wstępną licencję PZJ,
  • Grupa Diamentowa – zawodnicy, którzy posiadają III licencję PZJ.

 

W grupie Bursztynowej reprezentował nas Kuba Tomczak i zajmował wysokie miejsce ale z powodu kontuzji konia opuścił ostatnie zawody kwalifikacyjne i nie wiadomo czy wystartuje w finale. 

 W grupie Diamentowej mięliśmy znacznie silniejszą reprezentację. Od początku niepokonany jest Andrzej Kisilewicz na Achillesie. Swietnie też radziła sobie jego żona Ola, ale rodzina ważniejsza- male Kisilątko w drodze i Ola ma planowaną przerwę w startach. Marian orologi replica Gomułkiewicz po dwóch startach zebrał imponującą ilość punktów ale także nie mógł wystartować w kolejnych kwalifikacjach no i zajmuje "dopiero" Vi miejsce. Czy pojawi nie na finale - nie wiemy. 

WIELKI FINAŁ 3-4 września w Wielkiej lipie. Zapraszamy

 

 

 

 


powrót