No i wystartował sezon halowy
21.11.2015 16:12:33

 Andrzej raportuje a ja za nim:

No to daliśmy do pieca na ZR-B zorganizowanych przez KJ Partynice! Przede wszystkim 15. listopada był dniem debiutów i dla zawodników i dla koni. Ewelina na Granicie koncertowo pojechała swoje pierwsze w życiu zawody - dwa razy na zero! Ola debiutująca na niezastąpionym Indiano, który przeżywa chyba już swoją trzecią młodość, również zaliczyła dwa czyste i bardzo ładne przejazdy.Pani Gosia na Lami W (tutaj debiutował koń) pokazała młodym ,jak trzeba prowadzic młodego, niezbyt łatwego konia. Dominika ambitnie startowała na bardzo trudnej do opanowania i prowadzenia Delavicie i swoje zadanie wykonała. 

 Kasia i Daria jak zwykle szalały na swoich kucykach - niestety w konkursach dokładności ni miały jak pokazać swoich możliwości, bo w zwykłych nie dałyby konkurecji szans.

Andrzej na Panamie tym razem odrobił lekcje, czyli dwa razy oczko.Gratulacje, piękne przejazdy, widać że oni się ze sobą dogadują.

W wyższych konkursach pani Gosia z Elkanem złapali niestety 1 pkt za czas w P, ale za to bezbłędnie przefrunęli przez obie fazy N. I chociaż pogoda nie dopisała to wszystkie konie i zawodnicy wrócili uśmiechnięci. I tak trzymać!!


powrót