HPP Dzieci i Młodzieży
20.04.2015 20:49:29

Podaję za reporterem Andrzejem Kisielem:

Zacytujmy za Dianą Palmer: "Prawdziwe wyzwanie to walka, a nie zdobycie trofeum". Tak też nasze młode amazonki dzielnie walczyły podczas Halowego Pucharu Polski Dzieci i Młodzieży w skokach przez przeszkody, rozegranym 10-12 kwietnia w Lesznie.

Kasia Hałoń i Atlantic Magic zaczęli bardzo pechowo i nie ukończyli pierwszego półfinału, ale w drugim było już znacznie lepiej. Bardzo ładny, czysty przejazd finałowy dał im ostatecznie 12 miejsce w grupie C.

Nella Sikorska i Pegaz przeżyli bardziej gorzkie chwile. Po dwóch dniach, z zerowym kontem plasowali się na świetnej 3 pozycji. Przypadkowa zrzutka w I nawrocie finału wciąż dawała nadzieję na medal. Niestety były to dla nich wyjątkowo pechowe zawody, bo w drugim, dobrze pojechanym nawrocie, zarobili kolejne 8 punktów i spadli na 7 miejsce w grupie C.

Ewelina Gomułkiewicz przyjechała z dwoma końmi. Na Bossie w grupie D zajęła ex aequo 1-2 miejsce (brawo!!!), natomiast na Borderze 5 miejsce w grupie E.

Gratulujemy naszym zawodniczkom bądź co bądź udanych startów w Pucharze Polski. Nie były to dla nich łatwe zawody, ale nie poddały się. Walczyły do końca z lepszym bądź gorszym rezultatem, ale najważniejsze, że wróciły z determinacją i wolą do dalszej pracy. Tak trzymać dziewczyny!


powrót