Halowy Puchar Dolnego Śląska 2015
20.04.2015 20:06:40

Był on mocno obsadzony przez KJ Picador, bo startowało aż 10 par.

Najpierw przygotowania: mycie, zaplatanie, smarowanie, pakowanie (czy na pewno wszystko zabrane), potem cały piątek ładowaliśmy sprzęt i woziliśmy konie - było co robić.

I NIE NA DARMO

Mistrzem HPDZJ w kategorii Seniorów został Jacek Gurbiel na C-Landcaster!!! Dwa wygrane półfinały dały mu mocną pozycję po pierwszym dniu zawodów, ale w finale postanowił zafundować kibicom trochę emocji i popełnił błąd na przedostatniej przeszkodzie. Pomimo wszystko nie dał sobie wydrzeć zwycięstwa i stanął na najwyższym stopniu podium!

Nasze młode zawodniczki Ewelina Gomułkiewicz i Nella Sikorska także spisały się bardzo dzielnie- obsadziły górne stopnie pudła w kategorii Kuce a Natalia Nabiałczyk została vice-mistrzynią w kategorii Juniorów. Jak zwykle rywalizacja o medale w kategorii kuce była bardzo emocjonująca. Tu nie wystarczyło pojechać ładnie i na czysto. Dziewczyny pokazały nie lada umiejętności i wykorzystywały wszystkie skróty, aby wywalczyć jak najlepszy czas i stanąć na podium.

W kategorii Amator wszystkie trzy stopnie podium należały do nas: Mistrzyni HPDZJ - Dominika Książek Vice-mistrzyni - Marta Koszczyc II vice-mistrzyni - Weronika Namięta Konkurs co prawda był rozgrywany na wysokości tylko 50-70cm, za to z trafieniem w normę czasu, więc i tutaj nie brakowało emocji.

 

GRATULACJE DLA CAŁEJ EKIPY i życzymy dalszych sukcesów.

Natomiast nasi zawodnicy, którzy startowali w konkursach regionalnych mogą pochwalić się takimi rezultatami:

Małgorzata Brodziak i Elcanan - czysty przejazd w klasie L Aleksandra Kisilewicz i Achilles - I miejsce w klasie L1 i II miejsce w klasie P, Anna Miśkiewicz i Barbados - IV miejsce w klasie N


powrót