Posypały się medale
13.06.2012 23:30:58

Warto było ciężko pracować w zimie i teraz zacząc zbierać laury.

Własnie zakończyła się seria zawodów juniorskich: Puchar Polski Pony w ujeżdżeniu,   Halowy Puchar Polski w skokach i Wrocławska Olimpiada Młodzieży. Nasze dziewczyny parę razy wskakiwały na pudła, dzwięczały medale, a puchary płyskiwały w słońcu.

A tak o dokonaniach Madzi napisano na stronie Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego:

Kolejny duży sukces w HPP to 4 miejsce (po zaciętej rozgrywce) pary Magdalena Matuszewska (KJ Picador) i Rahib w Finale Grupy Dzieci II. To właśnie ta zawodniczka udowodniła, że jest bardzo wszechstronna zdobywając również, wraz z kucem Down De Loo, brązowy medal w Pucharze Polski Pony w ujeżdżeniu, który odbył się w dniach 1-3 czerwca w Zakrzowie.

 

W maju odbyły się także XXIX Akademickie MIstrzostwa Polski.

Natalia Badura na Marco wywalczyła  srebrny medal w ujeżdzeniu w kategorii Profi. Jest to bardzo duże osiągnięcia. Ale nie jedyne w tym roku!!!

Ta para zdobyła Mistrzostwo Polski Młodych Koni w kategorii czterolatków w  2008r i rok później vice-mistrzostwo w pięciolatkach. Teraz Marco ma juz 9 lat i wraz ze swoją właścicielką sięgają coraz wyżej. Nie jest to proste bo Natalia oprócz trenowania pisze także prace doktorską na Uniwersytecie Przyrodniczym.

Więcej o dokonanich naszych zawodniczek przeczytać będzie można w "Osiągnięciach"
 


powrót