A co u nas w tym roku
12.08.2011 13:18:53

Dzieje się dzieje.

Po pierwsze zmiany w obiekcie a głównie porządki na zewnątrz -  mamy 2 place treningowe, jeden do jazdy codziennej dla wszystkich, drugi z profesjonalnym parkurem dla skoczków. Powstaje też nowy czworobok ujeżdżeniowy i padocki dla koni. 

W tym roku startowaliśmy sporo na zawodach. Dzielnie spisywała sie nasza stała (żeby nie powiedzieć stara) kadra  - Dobrusia, Ewelina, Malwina, Natalia, Zosia i Jacek. Przybylo nam też troszkę obiecującej  młodzieży: Alicja, Klaudia, Nela i druga Ola. O ich startawch mozna poczytać w dziale "Osiągnięcia sportowe"  

No ale , żeby startować, trzeba najpierw zdobyć brązową odznakę jeździecką - tu mamy się czym pochwalić- pod okiem Pani Trener Małgosi przygotowały się do niej i zdały egzamin  3 osoby, Mamy też 3 nowe dumne wlaścicielki srebrnej odznaki jeździeckiej. Jak widać Pani Małgosia  się napracowała replica horloges. A to jeszcze nie koniec - do boju szykują się kolejne amazonki. 

Konie - ruch tu spory, pojawiają się nowi pensjonariusze (Djuna i Kolina), przychodzą do treningu kolejne wierzchowce a Metaxa (źrebaczek od Meli) pięknie rośnie.


powrót