Szkolenia wyjazdowe
24.03.2017 22:58:40

Nosi naszych, nosi w tym roku.

Po styczniowym szkoleniu z  Jarosławem Skrzyczyńskim, w lutym duża ekipa  KJ Picador: 9 par i jeden bez pary ( ten na zdjęciu ponizej) wyprawiała się dwa razy na Partynice, gdzie szkolenia skokowe prowadził pan Tadeusz Koza.

Dominika tak o tym napisała:

W miłej i profesjonalnej atmosferze, jeźdźcy oraz amazonki naszego klubu mieli okazję poćwiczyć m.in. oddziaływanie na rozluźnienie swoich koni, rozwiązywanie występujących problemów, poprawę dosiadu, poprawę jakości galopu i spokojny dojazd do przeszkód. Indywidualne podejście do każdego konia czyniło szkolenie jeszcze cenniejszym. Z jednej strony były rzeczy oczywiste i dzięki temu utwierdzaliśmy się w przekonaniu, że dobrze pracujemy z końmi. Z drugiej było też zupełnie inne podejście do niektórych zagadnień jeździeckich oraz problemów występujących u uczestniczących par. 
Ze szkolenia wynieśliśmy nowy bagaż doświadczeń i wskazówki do dalszej pracy z końmi. Z treningów wróciliśmy zadowoleni, na pewno zaowocuje to jeszcze lepszymi wynikami na zawodach.

No ale co tam - trzeba iśc do przodu, a więc następne szkolenie - tym razem w KJ Lewada z mistrzem olimpijskim Dirkiem Hafemeistrem . W ekipie z Dolnego Śląska nasz klub reprezetowali Małgorzata Brodziak, Jacek Gurbiel i Marian Gomułkiewicz.

Wieść niesie, że łatwo nie było, ale   WARTO BYŁO.


powrót