Gwiazdy filmowe
12.09.2017 23:05:36

 Zawitała do nas ekipa telewizyjna by nakręcić  kolejny odcinek serialu "Weterynarze z sercem".  

Oj działo się działo, od rana do nocy. Bohaterką tego odcinka będzie oczywiście lek. wet. Malwina. A kogo  jeszcze zaprosiła do wspólpracy - na razie to tajemnica. 

Czekamy na emisję.


Wolne boksy
12.09.2017 22:55:47

 Właśnie zwalniają się nam 2 boksy. Zapraszamy więc do naszego pensjonatu. Murowana stajnia z przylegającą do niej halą (kwarcowe podłoże) padoki, karuzela -to jest to, czego potrzeuje Twój koń na zbliżającą się nieuchronnie jesień i zimę.  A dla właścicela ogrzewane pomieszczenie klubowe z szafkami na rzeczy osobiste, kuchnią i węzłem sanitarnym. No i sympatyczna atmosfera.

Zapraszamy!!!

 


Kończą się wakacje
30.08.2017 15:01:45

 Niestety, koniec wakacji bliski. Wracamy do obowiązków. Ale wolny czas wykorzystaliśmy dobrze. Było dużo startów, sporo osiągnięć, o których na bieżąco pisze Andrzej na naszym profilu FB. I jak co roku  wykorzystując pogodę i  natchnienia nią wywołane upiększaliśmy naszą siedzibę.

Mamy piękną zielono - złotą bramę wjazdową ( Domi malowała) z nowa tablica . Nie wszyscy mają odwagę ją otworzyć widząc Gufiego po drugiej stronie.

Zakupiony został komplet nowych drągów a ekipa malarek wykazała niezwykłe wprost "talenta" malując stojaki i drągi.

Hania z Magdą starają się jak mogą i dzięki temu mamy  miejsce do wypoczynku wśród zieani. A nie jest to proste na dziuplińskich piaskach. (Uwazać proszę na szalejąca różę bo kłuje)


Wolne boksy.
23.06.2017 00:01:01

 Informujemy, że w chwili obecnej mamy 2 wolne boksy.

Zapraszamy serdecznie.


Magda jedzie na ME
22.06.2017 23:47:54

 Wspaniała wiadomość  z ostatniej chwili:

Z przyjemnością informujemy, że Polska będzie miała swoją reprezentacje podczas Mistrzostw Europy w Para Ujeżdżeniu, które odbędą się w Geteborgu w dniach od 19 do 23 sierpnia 2017 roku.
Zarząd PZJ na wniosek Pani Natalii Kozłowskiej - Przewodniczącej Komisji Para Ujeżdżenia Polskiego Związku Jeździeckiego zatwierdził ostateczny skład Reprezentacji Polski na tegoroczne Mistrzostwa Europy w Para Ujeżdżeniu.
Na najważniejszej imprezie sezonu nasz kraj i nasz Związek w tej dyscyplinie reprezentować będą:
Karolina Karwowska - Emol,
Monika Bartyś - Caspar,
Magdalena Cycak - Sybilla,
Karol Jędrzejczyk – Luk.
Trenerem i szefem ekipy będzie Pani Natalia Kozłowska
Życzymy udanego startu !


Para ujeżdżenie w Jakubowicach
22.06.2017 23:46:17

 

Nasza Magdalena Cycak i SYBILLA (trenowane przez Iwona Szafir)  na drugim stopniu podium w programie drużynowym para ujeżdżenia na ZO w Jakubowicach!
Serdeczne gratulacje Madziu!!!


archiwum