Wolne boksy.
23.06.2017 00:01:01

 Informujemy, że w chwili obecnej mamy 2 wolne boksy.

Zapraszamy serdecznie.


Magda jedzie na ME
22.06.2017 23:47:54

 Wspaniała wiadomość  z ostatniej chwili:

Z przyjemnością informujemy, że Polska będzie miała swoją reprezentacje podczas Mistrzostw Europy w Para Ujeżdżeniu, które odbędą się w Geteborgu w dniach od 19 do 23 sierpnia 2017 roku.
Zarząd PZJ na wniosek Pani Natalii Kozłowskiej - Przewodniczącej Komisji Para Ujeżdżenia Polskiego Związku Jeździeckiego zatwierdził ostateczny skład Reprezentacji Polski na tegoroczne Mistrzostwa Europy w Para Ujeżdżeniu.
Na najważniejszej imprezie sezonu nasz kraj i nasz Związek w tej dyscyplinie reprezentować będą:
Karolina Karwowska - Emol,
Monika Bartyś - Caspar,
Magdalena Cycak - Sybilla,
Karol Jędrzejczyk – Luk.
Trenerem i szefem ekipy będzie Pani Natalia Kozłowska
Życzymy udanego startu !


Para ujeżdżenie w Jakubowicach
22.06.2017 23:46:17

 

Nasza Magdalena Cycak i SYBILLA (trenowane przez Iwona Szafir)  na drugim stopniu podium w programie drużynowym para ujeżdżenia na ZO w Jakubowicach!
Serdeczne gratulacje Madziu!!!


ZR-A Biały Las.
22.06.2017 23:41:15

 Piękne miejsce, super organizacja zawodów!
Samenco spisał się dzielnie- tym razem nie zrobił żadnego psikusa swojej Pani no i oczka do III klasy uzbierane.

Jak napisała Malwina:

kolejny cel II klasa sportowa, to już może potrwać troszkę dłużej ;)

A poza tym to  3. miejsce tej pary w C1- kto by pomyślał ;P HIT - od drugiego dzieliło nas 0,001%!


Akademickie MP
22.06.2017 23:33:24

 Za Panem Andrzejem (luzakiem i opiekunem małego Maksia w czasie startów Oli - przyp administratora) podajemy:

W tym samym czasie, kiedy większość naszego klubu skakała w Wielkiej Lipie o puchar Vital Horsa, odbywały się jeździeckie Akademickie Mistrzostwa Polski w Radzionkowie. Na tą imprezę wybrała się nasza Aleksandra Kisilewicz z dwoma końmi: weteranem AMPów Achillesem i pierwszy raz z Darlingiem. Niestety okazało się, że dla Darusia pokonanie parkuru w nowym miejscu, bez oglądania przeszkód i obwąchania wszystkich potencjalnych niebezpieczeństw, to jeszcze za dużo. Przerażenie wzięło górę i eliminacja w pierwszym półfinale rozwiała wszelkie nadzieje na dobry rezultat. Oli pozostało cieszyć się z niezłego wyniku, który uzyskała w ujeżdżeniu na Achillesie, bo choć 125% po dwóch przejazdach nie wystarczyło na finał, to 19 miejsce na 90 startujących par wygląda całkiem przyzwoicie (zważając na fakt, że Ola na co dzień trenuje skoki)


Vital Horse Jumping Cup skoczków
22.06.2017 23:27:06

 Jak zawsze przełom wiosny i lata to okres najgorętszy. Praktycznie każdy weekend to wyjazd na zawody. 

Skoczkowie dla rozgrzewki  zaliczyli starty w Machnicach iVital Horse Jumping Cuprozpoczęli rywalizację w Vital Horse Jumping Cup, radycyjnie organizowanym w Wielkiej Lipie.

W grupie Bursztynowej reprezentują nas tam dzielnie nasze  młode zawodniczki Ada na Lalce, Amelia na Brzozie, i Magda na Panamie oraz Kaja na Blustarze (filia Koński Dwór)

W grupie Diamentowej Asia Zawadka na Bossie(filia Koński Dwór) i Maja Sukiennik na Genaro,Andrzej na Achillesie .

Nieco starsi jezdzcy  to Daria na Tauregu , Ania na Star Mangalu, Ola na Darlingu,oraz Jacek na Gartonie  i szefowa- Pani Gosia na ELkanonie

W pierwszej turze z wydarzeń godnych uwagi: Ania i Star Mangal w końcu przejechali L-kę na zero, Kaja zdobyła sensacyjne 1.5 punktu za styl, Jacuś i Garton pierwszy raz wystartowali w N-ce a pani Gosia była druga w C.

W drugiej turze W grupie Bursztynowej ponownie Amelia, Ada i Magda zajmowały czołowe pozycje i  powiększyły swój dorobek punktowy w klasyfikacji VHJC. Tym razem zawody należały do Ady i Lalki - para ta dwa razy zwyciężyła i dodatkowo świetnie pokazała się w konkursie na styl!

W Grupie Diamentowej z kolei nie do pokonania okazała się Asia, która startowała po raz pierwszy na Komusiu i do kompletu dołożyła zwycięstwo w klasie P! Kroku starał się dotrzymać jej Andrzej broniący na Achillesie tytułu mistrzowskiego z zeszłego roku.

Z konkursów rozgrywanych poza VHJC trzeba wspomnieć coraz lepsze i wyższe starty Oli na Darusiu, który z zawodów na zawody nabiera pewności siebie i tym razem tylko pojedyncze zrzutki dzieliły tę parę od podium w konkursach klasy P.

Również pani Gosia zaliczyła udane starty  w najwyższych konkursach N i C, które przejechała na zero.

Serdecznie gratulujemy i trzymamy kciuki - trzecia tura już 24-25 czerwca.


archiwum